سردار در روسیه خداداد شد عکس

به گزارش ورزش سه روستوف در هفته بیست و یکم لیگ برتر روسیه میهمان اورال بود که موفق شد با نتیجه یک - صفر به برتری برسد. قربان بردی اف به دلیل خستگی سردار آزمون او را در ترکیب اصلی قرار نداد اما از دقیقه 81 به زمین فرستاد تا روستوف چشم به ضد حملات داشته باشد. اتفاق در دقایق پایانی روستوف از همین راه و با درخشش سردار آزمون به گل دوم هم رسید. سردار از میانه زمین صاحب توپ شد، یکی دو بازیکن را جا گذاشت و در دو متری دروازه توپ را به ماکسیم، هم تیمی اش پاس داد و او هم دروازه اورال را باز کرد. کمک داور اما به اشتباه این گل را آفساید اعلام کرد.

حرکت سردار آزمون ، دوران بازیگری خداداد عزیزی را در ذهن ها تداعی کرد. روزهایی که خداداد در حالتی تک به تک می توانست دروازه حریفان تیم ملی را باز کند اما توپ را به علی دایی و سایر هم تیمی هایش می سپارد تا راحت تر دروازه را باز کنند.

سردار در این باره می گوید:« من و ماکسیم نداریم. باور کنید خودم می توانستم دروازه اورال را باز کنم اما دیدم اگر پاس بدهم او با دروازه خالی روبرو می شود و 100 درصد گل دوم را به ثمر می رساند. به همین دلیل پاس دادم و خوشحالی کردم اما کمک داور گل را آفساید اعلام کرد.»

عکس ها تقریبا صحنه تک به تک و البته شادی گل بی سرانجام سردار آزمون را نشان می دهد. 

 

سردار در روسیه خداداد شد عکس

 

سردار در روسیه خداداد شد عکس

اخبار ورزشی -ورزش سه